Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kutná Hora / Pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka

Pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka

Oblastní charita Kutná Hora nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.11.2021 za od 19 000 do 20 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je Oblastní charita Kutná Hora P2, okres Kutná Hora. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Mgr. Monika Pospíšilová, DiS., tel.: 731 405 538, e-mail: personal.charita@kh.cz.

Zaměstnavatel: Oblastní charita Kutná Hora
Místo výkonu práce: Kutná Hora
Platové ohodnocení: 19 000 – 20 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 30.11.2021
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Náplň práce: Práce v pečovatelské službě: jedná se o práci v terénu, přímo v domácnostech uživatelů z Kutné Hory a okolních obcí, ve všední dny, v případě potřeby o víkendech a svátcích, rozvoz a donáška obědů, pomoc při úkonech péče o vlastní osobu - pomoc při osobní hygieně, oblékání, pomoc při podávání jídla a pití, polohování, pomoc při použití WC, péče o domácnost klientů - úklid, nákupy, praní a žehlení prádla, doprovod k lékaři, na úřady apod.

Práce v sociálně aktivizační službě pro seniory a osoby se zdravotním postižením: příprava a realizace aktivizačních činností pro uživatele služby.

Dále: administrativa související s poskytováním obou služeb (zápisy o provedených úkonech, práce s dokumentací uživatelů) a s provozem střediska, účast na poradách, supervizích, povinném vzdělávání.

Požadavky a osobnostní předpoklady: trestní bezúhonnost, SŠ s maturitou, případně SOU, rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách výhodou, ne podmínkou, zkušenosti s prací v sociálních službách výhodou, řidičský průkaz sk. B a aktivní řidič PODMÍNKOU!!, ochota a schopnost poskytovat pomoc při hygieně u inkontinentních uživatelů, pochopení a kladný vztah k seniorům a osobám se zdravotním postižením, schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, trpělivost, lidský přístup, nekonfliktní povaha, práce s PC na uživatelské úrovni, ztotožnění se s posláním Charity.

Nabízíme: práci na plný úvazek na dobu určitou 1 rok (možnost prodloužení), flexibilní pracovní dobu, závislou na provozní době a rozpisu služeb, zaškolení a pomoc při zapracování, smysluplnou a různorodou práci , 25 dní dovolené + 2 dny ředitelského volna (před velikonočními a vánočními svátky), nenárokový benefit - vyplacení odměny zaměstnancům, zpravidla 1x ročně, mzdové ohodnocení s ohledem na zkušenosti a praxi (nástupní plat 19 000 - 20 000, - Kč hrubého, po zkušební době navíc osobní ohodnocení a možnost navýšení základní mzdy), úhradu vzdělávacích kurzů v rámci povinného vzdělávání dle zákona 108/2006 Sb.

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, 2 dny ředitelského volna, flexibilní pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na vzdělávání, služební telefon, asistence při zaučení.

Předpokládaný nástup:
- prosinec 2020, leden 2021, nebo dle dohody

Pokud máte chuť posílit náš tým, zašlete, prosím, Váš životopis a motivační dopis na mailovou adresu personálního pracovníka: monika.pospisilova@kh.hk.caritas.cz
nebo kontaktujte vedoucí Charitní pečovatelské služby na mailové adrese: miroslava.tomiskova@kh.hk.caritas.cz nebo na tel. 731 598 960.
Případné dotazy rádi zodpovíme.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Monika Pospíšilová, DiS.
Telefon: 731 405 538
E-mail: personal.charita@kh.cz

Referenční číslo ÚP: 20133000774
Poslední aktualizace: 23.11.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 20.1.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů