Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Kutná Hora / Jednatel obchodní společnosti Technické služby Kutná Hora, spol. s.r.o.

Jednatel obchodní společnosti Technické služby Kutná Hora, spol. s.r.o.

Město Kutná Hora nabízí volné pracovní místo na pozici Jednatel obchodní společnosti Technické služby Kutná Hora, spol. s.r.o.. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 43 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Město Kutná Hora TS, okres Kutná Hora. Nástup možný od 1.7.2021. Další informace Vám poskytne Mgr., Bc. Vít Šnajdr.

Zaměstnavatel: Město Kutná Hora
Místo výkonu práce: Kutná Hora
Platové ohodnocení: 43 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.7.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Město Kutná Hora
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice jednatele (jednatelky) obchodní společnosti Technické služby Kutná Hora, spol. s.r.o.
Charakteristika funkce:
Společnost Technické služby Kutná Hora, spol. s.r.o., IČ: 49549511 se sídlem U Lazara 22, 284 01 Kutná Hora je společností ve stoprocentním vlastnictví města Kutné Hory, která zajišťuje správu a údržbu místních komunikací (včetně zimní údržby), správu a údržbu veřejného osvětlení, správu a údržbu veřejné zeleně, správu a údržbu městských hřbitovů, správu a údržbu městského mobiliáře a dětských hřišť, zajišťuje odpadové hospodářství - svozy kontejnerů na sklo a kovy, podzemních kontejnerů, úklid veřejného prostranství a zajištění svozů odpadkových košů, zajištění stavebních prací a oprav. Funkce jednatele dále zahrnuje: řízení obchodních a ekonomických aktivit společnosti, vedení a motivaci zaměstnanců, stanovování firemní strategie, zastupování společnosti.
Místo výkonu práce: Kutná Hora
Předpokládaný termín nástupu: 1. 7. 2021
Požadavky: státní občanství ČR (popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt a ovládá jednací jazyk), způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru s min. 5 - ti letou manažerskou praxí v řízení pracovních týmů o počtu min. 20 pracovníků, nebo středoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru s min. praxí 8 let na obdobné pozici a min. 5 - ti letou manažerskou praxí v řízení pracovních týmů o počtu min. 20 pracovníků, časová flexibilita, komunikativní schopnosti a dovednosti, zodpovědnost a spolehlivost, orientace a znalost v oblasti podnikání, dobrá uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny "B" a aktivní řízení osobního automobilu.
Výhodou: praxe na stejné či podobné pozici - jednatel společnosti, znalost problematiky činností, ve kterých společnost podniká, orientační přehled právních předpisů, se kterými bude jednatel společnosti schopen pracovat: občanský zákoník, zákon o obchodních korporacích, zákoník práce, živnostenský zákon, daňové zákony (zákon o dani z příjmů, zákon o dani z přidané hodnoty, zákon o dani silniční, …), zákon o účetnictví, mzdové předpisy, předpisy sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění, předpisy z oblasti BOZP a požární ochrany, zákon o odpadech a související právní předpisy z oblasti odpadového hospodářství, zákon o pohřebnictví, zákon o obcích, zákon o územním plánování a stavebním řádu, zákon o zadávání veřejných zakázek.
Nabízíme: nástupní plat 43.000,- Kč/měsíčně, čtvrtletní a roční odměny, dále odměny z čistého zisku z prací konaných pro třetí osoby, placená dovolená v délce 5 týdnů za kalendářní rok, služební vozidlo i k soukromým účelům, výkon funkce jednatele společnosti na dobu neurčitou.
K přihlášce je nutno doložit: strukturovaný profesní životopis s údaji o dosavadní praxi (na vyžádání reference), ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z evidence rejstříků trestů ne starší 3 měsíců, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením, čestné prohlášení uchazeče, že proti němu není vedeno trestní stíhání, souhlas se zpracováním osobních údajů - dle zákona č. 110/2019 Sb. ve znění pozdějších předpisů, negativní lustrační osvědčení dle zákona č. 451/1991 Sb. ve znění pozdějších předpisů, vlastní pohled na činnost Technických služeb Kutná Hora (v rozsahu maximálně 5 normostran): zhodnocení současného stavu, vize dalšího fungování společnosti.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo změnit výběrové řízení či ho kdykoliv v jeho průběhu zrušit.
Místo, způsob a lhůta podání přihlášky:
Přihlášku s požadovanými doklady doručte na adresu: Městský úřad Kutná Hora, samostatné oddělení personální a krizového řízení, Havlíčkovo náměstí 552/1, 284 01 Kutná Hora; do 1. 6. 2021 včetně.
Více informací ve vyhlášeném VŘ.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr., Bc. Vít Šnajdr
Telefon: 327 710 101

Referenční číslo ÚP: 21503540740
Poslední aktualizace: 29.4.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 10.5.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů